Dnes je: 15. 06. 2021  
| HomePage | Objednávka |   
   
Hlavné menu

Areál+
Atrakcie+
Centrálna chata
Ceny a služby
Firemné a spoločenské akcie
Fotogaléria
Kontakty
Navigácia
Piknik, grill & barbeque
Píšete (aj) o nás...
Šport+
Ubytovanie
Žiarske akcie
Žiarske zvesti

CENNÍK PRE SEZÓNU 2018/19
Branecké kurzy KOŽAS a školské výlety 2019. Pre inšpiráciu sa pozrite na Kurz ochrany zdravia a života pre Gymnázium Hlinská, Žilina. Viac tu.

Cenník školských výletov a škôl v prírode nájdete tu.

Štandardné ceny ubytovania, stravy i ostatných služieb nájdete tu.

Hromadné pobyty a akcie - cena dohodou.

Všetko o Silvestrovskom pobyte 2019 u nás nájdete tu.

Kontakt
CHATA ŽIAR
013 15 Rajecká Lesná
Slovenská republika

GPS: N49 01.658 E18 40.570

Tel:
+421 (0)41 5 42 44 42
Mobil:
+421 (0)903 310 387
Mail:
ziar@chataziar.sk

    Boli zobrazené 15 (z 16 nájdených) článkov.    

|0-15|15-30|

Ponuka na firemné akcie & teambuilding na jar, leto a jeseň
(admin, Firemné a spoločenské akcie, 05.03.2017)
Máte pocit, že svojich zamestancov nepoznáte? Neviete čo sa v ktorom skrýva? Máte dojem, že komunikácia v rámci firmy nie je optimálna? Chcete poznať rezervy, resp. dispozície svojich zamestnancov alebo obchodných partnerov? Alebo len vládne v podniku pocit, že "stále len makáme"?!
Netradičné prostredie, nepoznaná záťaž, nové úlohy, nutnosť tímovej spolupráce, adrenalín, zábava,nové poznatky - spätná väzba vám pod dohľadom psychológa odhalí nepoznanú tvár vašej firmy, kolektívu, či obchodného partnerstva.
Firemné akcie na kľúč. Buďte lepší!
Vianočná firemná párty v lesnom raji.
(admin, Firemné a spoločenské akcie, 13.11.2011)
Iba 30 km od Prievidze, Žiliny, Martina, či Považskej Bystrice - v Rajeckej Lesnej - leží najvhodnejšie miesto na váš večer plný nespútanej zábavy.
Spolu s kolegami môžete osláviť úspechy a zabudnúť na strasti roku 2012. Maškrtná kapustnica, pečené prasiatko, paintballový zápas, jazda na koni, rozprávkové prostredie a mnoho ďalších prekvapení.
Príďte sa presvedčiť, že vianočná párty nemusí byť len o bezcieľnej aplikácii a obložených chlebíčkoch v bare pod umelými palmami v centre mesta!
!!! POZOR: DJ ZDARMA PRI OBJEDNÁVKE UBYTOVANIA NAD 20 OSÔB ASPOŇ NA JEDNU NOC !!!
Den Detí fy HELIOS, 29.5.2010 - fotostory
(admin, Firemné a spoločenské akcie, 30.05.2010)
Detský sviatok oslávila firma Helios nabitým programom plným skvelých lákadiel: náučný rozprávkový pretek, jazda na koňoch, lukostreľba, skákací hrad a trampolína, hŕba športových aktivít a rodičovský turnaj v paintballe. Stoly sa prehýbali pod výborným jedlom i pitím a rušný deň nakoniec ukončil live country koncert a posedenie pri vatre.
Deň Detí 5. júna 2010 - fotostory
(admin, Firemné a spoločenské akcie, 02.03.2010)
Ďalšie detské bakchanálie. Do 700 účastníkov, Majster N, nafukovacie atrakcie,súťaže a animácie, hŕba jedla i pitia .... a krásne počasie i napriek nepriaznivej predpovedi. Krásny deň.
Vysoké a nízke laná
(admin, Firemné a spoločenské akcie, 01.03.2010)
Vytiahneme vás nad vrcholce sedemmetrových borovíc a odtiaľ vás zhodíme priamo k zemi. Neodmietnuteľná ponuka, však? Pokiaľ máte chuť na trochu adrenalínu v rámci teambuildingu u nás na chate, doporučujem zahrnúť i túto našu ponuku. Kto prežije, neoľutuje!! :)
Sokoliarska exhibícia
(admin, Firemné a spoločenské akcie, 01.03.2010)
Sedel vám už na rukách orol? Obdivujete hrdé krivky sokolieho letu? Viete o tom, že je krkavec jeden z najinteligentnejších vtákov?
Zprostredkujeme vám jedinečný zážitok. Výry, krkavce, orly, sokoly - v hlavných úlohách spolu s vami. Efektná hodinová exhibícia spojená s prednáškou. Doporučujeme ako spestrenie firemných akcií.
Koncert Bara Bura na firemnej akcii HERZ 2007
(admin, Firemné a spoločenské akcie, 06.11.2008)
Koncert po celodennom rozbíjaní v paintball aréne vždy pomôže zmobilizovať zvyšok síl, aby ste vládali plne vychutnať lákadlá friwaldskej noci. Keď vám navyše ešte zahrá kapelka Bara Bura, zaručujeme, že sedieť nebude nik.
Extrémny golf - leto
(admin, Firemné a spoločenské akcie, 01.02.2008)
TURNAJ V EXTRÉMNOM GOLFE NA HORSKOM LETNOM SVAHU!!
EXTRÉMNA ZÁBAVA POD VEDENÍM PROFESIONÁLNYCH TRÉNEROV!!!
Geocaching
(admin, Firemné a spoločenské akcie, 02.01.2008)
Geocaching je zábava, či určitý druh športu - geo znamená zem a cache znamená skrýša. Sú to teda skrýše na zemi, kdekoľvek, väčšinou na pekných zaujímavých miestach.
V našom ponímaní ide o dobrodružnú výpravu, plnú napätia, športových výkonov a rôznych prekvapení.
Zimná ponuka na teambuilding a firemné akcie
(admin, Firemné a spoločenské akcie, 02.11.2006)
Chlad zovrie vaše manažérske srdce, vźdy keď máte ráno vstúpiť do kancelárie? Nezvládate ľadový pohľad svojich spolupracovníkov na každodennej porade? Už pri predstave kolegovho zátylku vám naskočia vražedné zimomriavky?
MÁTE MRAZIVÝ POCIT, ŽE UŽ NAOZAJ STAČILO?
Ľahká pomoc. Hrejivé teplo sálajúce z krbu, pohár vareného vínka a biela prachová perina na zjazdovke v lone rozprávkového zimného kráľovstva. Zimný teambuilding má svoje špecifiká - a u nás si ich vychutnáte.
Koncerty, párty, karaoke
(admin, Firemné a spoločenské akcie, 19.04.2006)
Na pódiu v areáli, na terase alebo v bare - tu všade roztáčame hudobnú produkciu podľa vašeho želania. Na našich doskách, ktoré aspoň u nás v doline znamenajú svet, už odohralo svojich pár setov, či skladieb slušná svorka umelcov.
Animácie pre deti
(admin, Firemné a spoločenské akcie, 19.04.2006)
Na firemné a hromadné akcie ponúkame detské animácie. Rozprávky, bábkové divadlo, súťaže a hry od výmyslu sveta - a vy sa zatiaľ môžete venovať požieraniu pečených prasiatok a streľbe na svojho šéfa v paintballovom ošiali.
Stany
(admin, Firemné a spoločenské akcie, 20.01.2006)
Aj keď sa vždy snažíme tváriť, že u nás zásadne prší, až keď odchádzate, občas nám zhora naznačia, že to s tým marketingom preháňame. Takže priatelia, na mokrú verziu vášho pobytu u nás, máme pripravené nasledovné riešenia...
Ochutnávka vína
(admin, Firemné a spoločenské akcie, 19.04.2005)
Mlsným jazýčkom ponúkame možnosť objaviť to najlepšie, čo Slovensko ponúka. Pod taktovkou skúsenéhp someliéra prídeme na to, že "knieža a dievča" nie sú jediné slovenské vína :).
Extrémny golf - zima
(admin, Firemné a spoločenské akcie, 21.08.2004)
TURNAJ V EXTRÉMNOM GOLFE NA SNEHU!!
EXTRÉMNA ZÁBAVA POD VEDENÍM PROFESIONÁLNYCH TRÉNEROV!!!

|0-15|15-30|

Novinky

27.04.2019: Leto vypredané!
Júl a august je vypredaný. K dispozícii je len záchytné ubytovanie v našich camp stanoch s WC a sprchou pre turistov, ktorí k nám zlezú z hrebeňa. Tu však neubytovávame na viac ako jednu noc!

27.01.2019: Klzisko
Začíname zalievať klzisko...

27.01.2019: Zľavokupóny Zľavadňa 2019 v predaji.
Využite možnosť zakúpiť výhodne balík "Lyžovačka 2019": ubytovanie + skipas + dieťa do 10 rokov zdarma.
Kupón nájdete tu.

Dôležité linky
Počasie
Endorfun - zážitková agentúra
PaintballPočet prístupov: