Ubytovacie chaty - podrobný popis

Autor: admin (admin@chataziar.sk), Téma: Ubytovanie
Vydané dňa 14. 02. 2014 (44500 × prečítané)
Ubytovať sa u nás je možné výhradne v chatách. Každá chata je poschodová, s lyžiarňou - úschovnou miestnosťou s osobitným vchodom. Celková kapacita zariadenia je 70 osôb.Všetky chaty sú vykurované systémom ústredného kúrenia s technológiou fy HERZ na biomasu.
Ak vyžadujete konkrétny typ chaty, zadajte vašu požiadavku pri rezervácii. Pokiaľ tak neurobíte, v deň nástupu musíte akceptovať chatu, ktorú vášmu pobytu priradil rezervačný systém.

Minimálna obsadenosť jednej chaty je 6 osôb.
Chát je 10, v každej chate je 10 lôžok a možnosť dvoch prístelok, tzn. celková kapacita je 100 lôžok a 20 prístelok. Pri každej chate je inštalovaný piknikový stôl s lavicami.Murovaná chata 3 (na foto vpravo) ležia na brehu riečky Lesnianka.


Miestnosti sú zariadené klasickým nábytkovým hotelovým štandardom. Na zemi v izbách sú plávajúce podlahy, na chodbe a v kúpeľni dlažba a linoleum.
Na prízemí je jedna dvojposteľová a trojposteľová izba, kúpeľňa, záchod a lyžiareň.Na poschodí sa nachádza štvorposteľová a dvojposteľová izba, na chodbe druhé WC. V chatách nie je vyhradená spoločenská miestnosť.
Pred chatami, pri riečke sa nachádza ohnisko s piknikovými sedeniami.
Po dohode s prevádzkarom je vo všetkých chatách možné ubytovanie so psom/mačkou.
V chatách A,B,C,D,E v druhom rade (na foto vľavo), sú miestnosti obložené drevom a vybavené klasickým nábytkovým štandardom. V chatách sú novozrekonštruované kúpeľne. V spoločenskej miestnosti je otvorený krb. Na zemi v izbách sú plávajúce podlahy, na chodbe linoleum a v kúpeľni dlažba.
Na prízemí chát A - E sa nachádza chodba a sprcha+wc.


Na prízemí sú k dispozícii dve miestnosti: spoločenská miestnosť - cca 18 m2 s krbom, dvoma lôžkami a dvoma výsuvnými lôžkami s možnosťou priobjednať si detskú postieľku, vlastným WC a umývadlom.


Druhá miestnosť má cca 8 m2 a dve lôžka.
Na poschodí sú dve miestnosti, ku ktorým vedú drevené schody. Jedna miestnosť má cca 7m2 s dvoma lôžkami.


Druhá miestnosť má cca 14 m2 so štyrmi lôžkami.